Obvestila

Do 11.4. so prepovedane vse maše z ljudstvo. Duhovnik bo maševal po mašnem namenu vsak dan zasebno.
Svete maše na You tube bodo:Veliki četrtek, veliki petek in velika sobota ob 19. uri.Velika noč, velikonočni ponedeljek in na belo nedeljo ob 9. uri.

Blagoslov velikonočnega ognja bo duhovnik opravil v soboto zgodaj zjutraj. Od 6. ure pa ga lahko  ponesete v svoje domove.

Blagoslov jedi bo potekal tako kot lansko leto. Del poti bom prehodil, del pa prevozil.

Razpored:

8:30 Zagorica

9:15 naprej do mosta desno del Stahovice (Dolinškovi..) nazaj   proti Godiču

10:00 Spodnje Stranje

10:45 Stolnik

11:30 Zg. Stranje

12:15 Stahovica proti Črni, Potok..

12:45 Stahovica, Kopišče

13:30 Županje Njive (novo naselje)

14:15  Županje Njive, Kregarjevo

15:15 Bistričica, Zakal

16:15 Okroglo….

Tisti, ki ste malce odaljeni od vasi prosim, če lahko prinesete dobrote ob glavno cesto. Ura je približna, tako, da je bolje da ste nekaj časa v pripravljenosti.
Prosi vas, da to opravimo brez združevanja, koši z dobrotami naj počakajo na dvorišču oz. pragu pred hišo, če ste že zunaj maske…Skratka tako, da nam ne bo slučajno kdo kaj očital.